Mechanici a opraváři obráběcích strojů

FirmaWicke CZ, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 32 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Požadujeme
• minimálně SOU nebo SŠ technického směru
• znalost obsluhy CNC obráběcích strojů nebo lisů (výhodou)
• schopnost čtení výkresové dokumentace
• znalost technologií a norem ISO 9001 (výhodou)
• orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
• práce v jednosměnném, občas dvousměnném provozu
• zručnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce
• provádění reaktivní údržby dle požadavků výroby a nastalé situace
• provádění preventivní údržby dle plánu preventivní údržby
• podpora výroby při řešení výrobních problémů v oblasti strojního vybavení

Nabízíme
• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy
• 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
• 25 dnů dovolené
• VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE
• pravidelná obměna pracovních montérek
• věrnostní odměny za odpracované roky
• dotované teplé nápoje z automatů
• stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
• příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)
• 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví
• motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

Ostatní
• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Slušovice 626, 76315, Česko
mzda, plat (hrubý):od 32 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: 13. a 14. mzda, věrnostní prémie, mimořádné odměny, bonus zdraví
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km na cestu z bydliště do zaměstnání
  • Jiné výhody: praní pracovních oděvů MEWA zdarma
  • Podnikové stravování: dotované stravování - výběr z 5 jídel
  • Dovolená navíc: 25 dnů dovolené

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Wicke CZ, s.r.o., IČ: 60732873
datum zveřejnění nabídky práce:27. 03. 2024